Červen 2012


ano, i takoví magoři se najdou...i já:DDD

30. června 2012 v 20:47 Best hlášky týdne!
Přítel: "Ve které nemocnici se narodil Zayn Malik?"
Já: ''V nemocnici svatého Lukáše''
přítel: ''A ty?''
Já: "To nevím, počkej, musím se zeptat mámy."
,,ZE ŽIVOTA LŮZRŮ" 3. díl- Zaynův skrytý talent!

29. června 2012 v 11:17 Povídky na přání...(vícedílné)
Když vešel do třídy učitel, tentokrát jiný, všichni se postavili, i my. ,,Nový žáci? jaktože mě pan učitel Halaška neupozornil?" podíval se na nás, ne moc přátelsky. ,,Kdo to je?" naklonila jsem se ke skupince kluků, několik lavic od nás. ,,Kameník...jmenuje se VLáĎa... má nás na Hudebku, Výtvarku a Občanku...je to nejpřísnější učitel na druhém stupni..." nové info mě zrovna 2X nenadchlo. Ted zrovna nás měl na hudebku. Začal nám vysvětlovat Hudební pojmy... jediný z nás kdo poslouchal byl Liam...Niall jedl toasty, Harry si upravoval vlasy, Louis si do sešitu psal, ne poznámky, ale Nápisy: Larry, a Zayn střídal civění do zrcátka a čmárání na papír. ,,Co to je?" podívala jsem se na Zaynovu kresbu. ,,Je to he-" nedořekla jsem, ,,halo, vy tam vzadu?! neruší vás můj výklad?" ozval se učitel. ,,Žákovské na stůl!" ukázal na něco před tabulí připomínající stolek. ,,Sím, mi nemáme žákovské!" Povstal a posměšným hlasem řekl Harry. Rozesmálo to, celou třídu včetně nás. ,,Jméno?" Sedl si učitel ke svému stolu, a dožadoval se našich jmén. ,,Jordan Sedsew-Carotts" plácl Louis. ,,Simon Cowell" představil se taky falešným jménem Harry, ,,Buss...Buss Woodson...?" řekl, tak trochu tázavě Zayn. ,,Nevis Nandos-Foodt" zněla odpověd Nialla. ,,Lonny NotSpoons" Řekl Liam, hned co zvedl Hlavu s Poznámek. ,,Já jsem Lu... Luci Notspoonsová, já jsem sestra...Li...Lonnyho...?" Představila jsem se i já. ,,No dobře..." zapsal si učitel poslední jméno a naznačil Harrymu at si sedne...


Awww...i like it:)

28. června 2012 v 21:24 Best hlášky týdne!
Harry: Vieš čo to znamená I want you ?
Ty: Chci ťě :*
Harry: I ja tebe!Bleskovky!

28. června 2012 v 14:28 všichni
1. Objevili se další dva názvy písní , které by se měli objevit na druhém albumu a to 'Undertaken' a 'Time Lapse'
2. Koncert, který by se měl konat 29. června bude možná zrušený
3. Kluci byli dnes ráno opět v nahrávacim studiu- včera :D
4. Zaynův kamarád je momentálně s nim v USA
5.Ed Sheeran řikal v Rádiu 1, že má pro One Direction napsané 3 songy
6. Zayn a Niall se po zkončení tour vrátí domu. Rodné města jejich :D


Hi...:DD

27. června 2012 v 21:09 Best hlášky týdne!
*Setkání s Niallem* Niall: "Hi", *o 1 hodinu později* Policie: "Řekněte nám, co se stalo pane Horane" , Niall: "Jen jsem řekl Hi & ona přestala dýchat"

,,ZE ŽIVOTA LŮZRŮ" 2. díl-,,Třídní foto? Pohroma!

27. června 2012 v 21:08 Povídky na přání...(vícedílné)
Hned po představování, jsme se já i kluci usadili do volných lavicí, já seděla s Niallem, Louii s Harrym, Liam se Zaynem... Jelikož jsme přišli těsně před přestávkou, zvonění nás ani trochu nepřekvapilo. Hned se zvukem drnčícího zvonu jsme vyběhli ze třídy. Já s Niallem jsme se šli podívat do přírodovědné učebny, Harry do školní kavárny a Liam, Louis a Zayn do dílen. ,,Hm..." prohlížela jsem si různé kobylky a motýly přišpendlené na papíře. Niall si stoupl hned vedle mě a "jako" zamyšleně mi přikyvoval. ,,Ty jsi Liamova...ségra?" naklonil se ke mě s otázkou...stupidní otázkou, ale přece otázkou. ,,Ne, jsem jenom někdo kdo s Liamem náhodou bydlí a má náhodou stejné příjmení" řekla jsem mu ironicky. ,,Nejdem se podívat do počítačovky?" navrhla jsem po trapné chvíli ticha. ,,Díky, už asi půjdu do třídy..." odpověděl mi a uhnul pohledem. Ne uraženě, ale spíš nesměle. Po chvíli se začal červenat... ,,Jdu s tebou!" nevzdávala jsem to. ,,Hm..." vyšel zpět směrem ke třídě. Doběhla jsem ho až u dveří do učebny. ,,Nialle?...v poho?" tázala jsem se opatrně. ,,Jo..." pousmál se na mě. Když jsme vešli do dveří, ve třídě už seděli jak harry popíjející své perníkové laté, tak ostatní kluci. Posadili jsme se s Niallem na svá místa a začali probírat nové učebnice. ,,Fizika, občanka, geoška, aritmetika..." vyjmenovávala jsem štosy sešitů přede mnou. Při povídání jsem se, jak to mám ve zvyku opřela o lavici za mnou, jenže tam bohužel seděl zrovna harry s jeho lattém...jak jsem se opřela převrhla jsem na sebe kelímek i s jeho obsahem. triko jsem měla celé hnědé od kafé. ,,Harry?" podívala jsem se na Stylese vražedně. ,,Ano?" nevinně se usmál a čekal, jesti mu to zbaštím. Neštastně jsem si prohlížela velkou skvrnu na triku, když vtom si niall vyslíkl jeho mikinu a podal mi ji se slovy: ,,na, ven si tohle, s trikem od kafé bys vypadala divně..." na to jsem se jen usmála a mikinu přijala a oblékla si ji.